Najciekawsze zestawy lego Star Wars

1. Bitwa na Scarif

Zestaw składa się ze składu broni, regulowanych drzwi do bunkra, panelu kontrolnego oraz wylatujących w powietrze płyt podłogowych. Ponadto znajdziemy w nim aż 5 minifigurek do których zaliczamy 3 szturmowców, oraz Jyn Erso i Cassiana Andora. W dodatku dołączone do niego zostały liczne akcesoria, którymi są dwa blastery, cztery pistolety, pomarańczowa skrzynia, a także ściśle tajny projekt Gwiazdy Śmierci. Za pomocą zestawu fan Gwiezdnych Wojen będzie mógł przenieść się w wir wydarzeń z filmu  “Rogue One”. Warto podkreślić, iż produkt ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

2. Mandaloriański myśliwiec

Jest to niezwykle rozbudowany model składający się z 544 pojedynczych elementów zawiera dwa sprężynowe działa, otwierany kokpit, oraz w pełni regulowane skrzydła. Całość mierzy ponad 30 centymetrów długości i szerokości i 6 centymetrów wysokości. Do zestawu dołączono 3 minifigurki, które zadebiutowały w 2021 roku. Należy do nich Gara Saxon, lojalista Mandalorian, a także Bo-Katan. Zabawka idealnie nadaje się do zabawy zarówno samemu, jak i grupowo. W sposób idealny łączy się on z innymi zestawami. Dzięki niemu będziemy w stanie odgrywać sceny z kultowego serialu o przygodach słynnego Mando i jego przyjaciół. Zestaw jest jak najbardziej wart swojej ceny, jednak należy pamiętać, że jest on przeznaczony dla dzieci powyżej 9 roku życia.

3. Prom szturmowy Parszywej Zgrai 

Model zawiera przede wszystkim z dwóch regulowanych skrzydeł, otwieranego kokpitu, kabiny znajdującej się na tyle pojazdu, schowku na broń, a także dwóch sprężynowych dział. Ponadto do zestawu dołączono dwa śmigacze i aż 5 minifigurek, którymi są bohaterowie serialu „Star Wars: The Bad Batch”, czyli Hunter, Tech, Echo, Crosshair i Wrecker. Oczywiście nie może zabraknąć instrukcji budowania dzięki której w ogóle będzie możliwe złożenie modelu. Zestaw może stanowić idealny prezent dla dosłownie każdego fana Gwiezdnych Wojen. Wynika to bowiem z faktu, że ma on niezwykłą wartość kolekcjonerską.