Lego Star Wars – los galaktyki w Twoich rękach

Klocki lego star wars to idealna seria dla wszystkich fanów tej gwiezdnej produkcji. Wszyscy buntownicy, szturmowcy, Jedi, Wookie, łowcy nagród, źli imperatorzy i inni odmieńcy z całej galaktyki są wzywani, by poznać wspaniały świat, który przedstawia LEGO Star Wars. Seria klocków pozwala odtworzyć najlepsze momenty z filmów oraz cieszyć się z akcji przeżywając je na swoich własnych zasadach. Dzięki wszystkim zestawom z serii Star Wars można zbudować swoje własny galaktyczne imperium, które z całą pewnością zachwyci niejedną osobę.

LEGO Star Wars idealne na prezent

Każdy fan Gwiezdnych Wojen niewątpliwe ucieszy się z takiego prezentu. Dzięki możliwości budowania i tworzenia imperium galaktycznego można przeżywać jeszcze raz ulubione bitwy w przestrzeni kosmicznej. Zestaw idealnie nada się na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Dzień Dziecka czy Dzień Chłopaka. Klocki są idealnym prezentem również dla najmłodszych, ponieważ pobudzają kreatywność, rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Klocki LEGO są również niezwykle trwałe i o najwyższej jakości. Gwarantują zatem lata świetnej zabawy, bez konieczności kupowania nowego zestawu. Ponadczasowe klocki LEGO zadowolą i chłopców i dziewczynki, w różnym wieku. Dzięki złożoności zestawów można bawić się solo, ale również odgrywać ciekawe role wraz z rówieśnikami. LEGO Star Wars to gwarancja wielu godzin radości podczas składania, zabawy oraz prezentowania gotowych konstrukcji rodzinie i znajomym.

LEGO Star Wars morzenie każdego fana

W zestawach Lego star wars możliwe do zakupu w księgarni Tania Książka można znaleźć postacie z całego uniwersum Gwiezdnych Wojen, od Jedi, aż po złych Lordów. W zestawach LEGO Star Wars można znaleźć m.in. Anakina Skywalkera, Hana Solo, Chewbacca, Luke’a Skywalkera, Dartha Vadera, Księżniczkę Leię, Kylo Ren czy Yodę. Można wcielić się w swojego ulubionego bohatera oraz sprawdzić, po której stronie mocy czujesz się lepiej – jasnej czy ciemnej. Fani Gwiezdnych Wojen od zawsze zachwycali się hełmami, które nosiły postacie w filmach. Teraz każdy może mieć taki hełm w swoim domu. W zestawach Star Wars można znaleźć hełmy m.in. Boby Fetta, Szturmowca oraz pilota myśliwca.